Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Rosice nad Labem

Na domácím hřišti jsme přivítali tým Rosic a byli jsme si vědomi, že to nebude snadné utkání. Rosice byli více na míči a hra se přelévala z předu dozadu. Poté nám soupeř v 28. minutě nabídl penaltu po nešťastném zásahu ruky ve vápně, kterou s přehledem proměnil Jiří Dujsík. Do poločasu se již výsledek nezměnil a tak jsme do šaten odcházeli s vedením 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu aktivněji, ale přesto větší část ze hry patřila Rosicím. Poté však Rosice zbytečně faulovali a byli tak nuceni dohrávat v 10. To potrestal o 4 minuty déle Pavel Dedič a my jsme v 58. minutě vedli 2:0. Soupeř se snažil kombinací středem procházet skrz naší obranu, ale několikrát si nepohlídal ofsajd a proto většina jejich akcí končila stejně. Další rána pro Rosice přišla v 80. minutě, kdy dostal míč za záda gólmana vlastní hráč. Poslední gól z rohu přidal Jiří Dujsík, který zakončil nekompromisně pod břevno a upravil tak na konečných 4:0. Nutno říci, že Rosice měli více ze hry, ale nevyužili ani odpískanou penaltu, proto si připisujeme 3 body do tabulky my.