Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Zámrsk

Tuto neděli jsme na domácím hřišti přivítali tým Zámrsku. Tento zápas pro nás nebyl úplně snadný, soupeř má jistě své kvality, je tvrdý v soubojích, my se potýkáme s marodkou a máme co dělat, abychom složili kompletní jedenáctku. Proto jsme museli hodně improvizovat a doufat, že se nám i tak povede uhrát body. Zámrsk měl rozhodně lepší nástup a hned po několika minutách mohl vést, bránu však soupeř vysoko přestřelil. Nám s nedařilo srovnat obrannou řadu a většina míčů končila pouze u soupeře na noze. Další velkou šanci si soupeř vytvořil v 21. minutě a nyní se již nemýlil stav 0:1. Do poločasu si soupeř ještě vytvořil několik slibných šancí, my jsme začali trochu kombinovat až v posledních několika minutách, ale žádný gól již první poločas nepřinesl.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou aspoň vyrovnat, vytáli jsme hru a konečně soupeře trochu zatlačili, ten jakoby přestal hrát a v druhém poločase neměl zdaleka tolik šancí jako v prvním. Bohužel ani přes velkou snahu a několik slibných centrů do vápna soupeře nepřineslo vyrovnání, ale cítili jsme, že to ještě půjde. Po velkém tlaku ve vápně přišel faul na Jakuba Hrdého, kdy šli 3 hráči do souboje a jeden nechtěně zasáhl při odkopu i Jakuba, který se k balónu dostal dříve. Poté následovala penalta, kterou proměnil Ondřej Mráz a nám ihned stoupla chuť hrát. Soupeř se k balónu dostával již jen spoře a hra patřila spíše nám. Soupeř se bavil spíše s rozhodčím a nevěnoval se hře natolik, čehož jsme záhy využili v 81. minutě, kdy se trefil Jiří Dujsík a dostal nás do vedení 2:1. To jsme si již do konce utkání pohlídali a získali tedy další tři body do tabulky. Děkujeme fanouškům, že se sešli v tak hojném počtu a budeme se těšit na další zápas.